• Resize Text: decrease increase

Appointed Board (01 May 2015 to 30 April 2018)

Chairman Ms Low Beng Hoi
Registrar Ms Tan Soh Chin
Ex-officio Members Adj A/Prof Jeffery Lawrence Cutter
Mr Ling Khoon Chow
Members Mr Ang Chee Chim David
Dr Choo Li Nah
Dr Janet Choo Kim Lan
Ms Karen Koh Wei Ling
Ms Paulin Koh
Dr Ma Yee Sheung Lina
Ms Koh Sioh Eng
Mr Tay Wei Sern
A/Prof Ho Wai Loon Calvin (w.e.f. 1 May 2016)
Ms Kok Kum Yoke
Dr Ayre Tracy Carol
Ms Tan Hwee Ngan
Ms Nirmala Bte Karmaroon
Last Updated :  11 May 2016 16:24